Mida arutati ja otsustati Järva Vallavalitsuse istungil 7. mail

*Vallavalitsus andis projekteerimistingimused kuni kahekordse elamu ja kuni kahe abihoone ehitusprojekti koostamiseks aadressil Järva valla, Koigi küla, Kaasiku tn 19.

Projekteerimistingimuste eelnõu avalik väljapanek toimus 25.04.2024 kuni 05.05.2024. Avaliku väljapaneku ajal oli huvitatud isikutel ja isikutel, kelle õigusi projekteerimistingimuste andmine võib puudutada, õigus esitada kirjalikke ettepanekuid ja põhjendatud vastuväiteid. Teade projekteerimistingimuste eelnõu avaliku väljapaneku kohta avaldati ajalehes Järva Teataja. Samuti oli eelnõu avalikult väljas valla kodulehel arvamuste avaldamiseks alates 25.04. kuni 05.05.2024.

Eelnõu kooskõlastati Transpordiameti, Kaitseministeeriumi ja aktsiaseltsiga Paide Vesi.

*Vallavalitsus andis projekteerimistingimused Järva valla, Koidu-Ellavere küla, Söödi kinnistule elamu ehitusprojekti koostamiseks vastavalt korralduse lisale.

*Anti projekteerimistingimused Järva valla, Ataste küla, Kruusaaugu kinnistule elamu ehitusprojekti koostamiseks vastavalt korralduse lisale.

*Projekteerimistingimuste andmine Järva valla, Esna küla, Pikk tn 23 elamu laiendamiseks eelnõu avalikustamine.

*Järva Vallavalitsus avaldas 03.04.2024 riigihangete registris lihthankemenetlusega riigihanke  „Järva valla põhja piirkonna mustkattega teede pindamine". Vallavalitsus tunnistas riigihankes edukaks Verston OÜ pakkumuse ehitustööde maksumusega 114 516,79 eurot koos käibemaksuga, mis on madalaima maksumusega pakkumus.

* Vallavalitsus kinnitas Järva valla ametiasutuse ja ametiasutuse hallatavate asutuste alaeelarved.