Turvaline elu teie (vana)vanematele - MEDI häirenuputeenus

 

 

Austatud Järva valla elanik, kas teadsite, et üksinda kodus olles juhtub rohkem saatuslikke õnnetusi kui liikluses?

Medi häirenuputeenus pakub turvatunnet Teie lähedasele ja hingerahu Teile. Skandinaavias aastakümneid inimesi aidanud ja positiivset vastukaja saanud häirenuputeenus on nüüdsest saadaval kõikjal üle Eesti.

Medi häirenuputeenus võimaldab Teie isal, emal või vanavanemal oma kodus end turvalisemalt tunda. Õnnetuse, terviserikke või kasvõi kukkumise korral on abi ühe nupuvajutuse kaugusel. Seda isegi juhul, kui telefoniga abi kutsuda ei õnnestu.

Randmel või kaelas oleva veekindla häirenupuga saab kodus viibides ööpäevaringselt ühendust Medi kõnekeskuse operaatoriga. Operaator räägib abivajajaga käed – vabad hoolekandetelefoni vahendusel, hindab olukorda ja saadab ohu korral appi tuttava ja usaldatava tugiisiku – sugulase, naabri, hooldaja, vajadusel ka kiirabi, päästeameti või politsei. Info edastatakse kontaktisikule ka juhul, kui abivajaja operaatorile ei vasta.

Küsige julgelt lisainfot ja nõu: info@medi.ee  või 661 8181, samuti võib teavet saada Järva vallavalitsusse sotsiaal osakonnast.

Medi häirenuputeenus – abi ühe nupuvajutuse kaugusel!

MEDI häirenuputeenus

  • MEDI häirenuputeenuse toimimise põhimõte on lihtsalt arusaadav - kui juhtub õnnetus või terviserike, saab inimene nupuvajutusega kutsuda abi.
  • MEDI häirenuputeenusega saab inimene oma kodus olles kukkumise, terviserikke või õnnetuse korral ühe nupuvajutusega spetsiaalse käed-vabad hoolekandetelefoni vahendusel alati ühendust MEDI abikeskuse operaatoriga, kes saadab lähedased appi.
  • MEDI häirenuputeenuse kasutamiseks vajalikke seadmeid saab nii soetada kui rentida. 

Häirekõnedele vastavad koolitatud ja kogenud operaatorid 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas, eesti, vene ja inglise keeles.
Abi pakuvad inimesele tema lähedased ja kriitilisemas olukorras kutsub abikeskuse operaator kohale kiirabi, päästeameti või politsei.

Täpsem info www.medi.ee

MEDI nõuandeliin: +372 661 8181

e-post: info@medi.ee