Järva valla tänukirjade saajad 2022

Helja Must  – kohusetundliku ja pühendunud töö eest Imavere Päevakeskuse juhina

Järva-Jaani Vabatahtliku Päästekomando liikmetele seoses aktiivse ja tulemusliku tegutsemisega ennetustööl, päästesündmustele reageerimisel ja kogukonna turvalisuse tagamisel ning seoses Järva-Jaani Vabatahtliku Päästekomando 20. sünnipäevaga:

1. Martin Põvvat

2. Alli Pedius

3. Rando Suve

Anne-Ly Pihlak – pikaajalise, viljaka ja südamega tehtud töö eest Koeru piirkonnas tantsujuhina ning seoses segarahvatantsurühma Karap 30. sünnipäevaga

Ly Vihtol – pikaajalise, kohusetundliku ja südamega tehtud töö eest ning seoses 50 aasta täitumisega Koeru piirkonna raamatukoguhoidjana

Kultuurivaldkonna tegijatele:

1. Ülle Vaas – 30 aastat hoole ja armastusega Järva-Jaani piirkonnas kultuurivankri vedamise ja maakondlikele ning vabariiklikele sündmustele kaasa aitamise eest

2. Reelika Räim – A. H. Tammsaare muuseum Vargamäel eduka juhtimise, uute projektide algatamise ja esimese Eesti kirjanduse pidunädala korraldamise eest Järva vallas

3. Age-Li Liivak – Järva valla A. H. Tammsaare kirjanduspreemia pikaajalise alalhoidmise ning järjepidevuse kandmise eest seoses kirjanduspreemia andmise 45 aastapäevaga

4. Lilian ja Martin Bristol – pühendunud ja meisterliku tegutsemise eest Esna Galerii arendamisel

Sportlastele eduka esinemise eest Eesti meistrivõistlustel 2021. aastal:

1. Kerdo Lepasepp - discgolf

2. Tarmo Vilipõld - discgolf

3. Anete Bollverk - ujumine

4. Stella-Maria Link - saalihoki

5. Melani Arusalu - saalihoki

6. Andri Matrov - kuulitõuge

7. Lishanna Ilves - kaugushüpe      

8. Kätlin Piirimäe - kuulitõuge

9. Keidy Kaasiku - murdmaasuusatamine 

10. Kaidy Kaasiku - murdmaasuusatamine

11. Kerto Kaasiku - suusaorienteerumine 

12. Raiko Alliksaar - suusaorienteerumine

13. Kaarel Kasper Kõrge - murdmaasuusatamine, rullsuusatamine

14. Rico Rohi - murdmaasuusatamine        

15. Mehis Udam - murdmaasuusatamine, laskesuusatamine (suvebiathlon), laskesuusatamine, suusaorienteerumine

16. Maanus Udam - suusaorienteerumine, laskesuusatamine

17. Laura Lään - murdmaasuusatamine    

18. Õnnela Rodendau - rullsuusatamine

19. Karl Kirsimets - vabamaadlus, sumo

20. Rasmus Peets - vabamaadlus, sumo     

21. Uku Nugis - sumo

22. Matthias Maasikpalu - sumo   

23. Stella Lääne - sumo

24. Mirtel Lees - sumo

25. Marii Kutsar - sumo

26. Johanna Abilon - sumo 

27. Brent Bürkland - vabamaadlus

28. Kennet Künnarpuu - vabamaadlus

29. Eva-Maria Raudsepp - sumo, naistemaadlus  

30. Anu-Liis Raudsepp - naistemaadlus    

31. Marta Pajula - rannamaadlus, naistemaadlus  

32. Ats Pajula - rannamaadlus, kreeka - rooma maadlus, vabamaadlus

33. Taavi Tikerpalu - vabamaadlus

34. Jakob Tikerpalu - võimlemine

35. Igor Homin - jahipraktikaline laskmine

36. Emma Kivirand - tõstesport                 

37. Ave Bombul - tõstesport

38. Kaisa Kivirand - tõstesport      

39. Daniel Purk - tõstesport

40. Erki Jalast - tõstesport  

41. Alex Purk - tõstesport   

42. Kait Viks - tõstesport     

43. Robin Kangur - tõstesport

44. Rebeca Park - tõstesport

45. Carolin Jalast - tõstesport         

46. Liisa Babak - tõstesport

47. Nele Marie Palemos - tõstesport          

48. Inger Iris Prants - tõstesport    

49. Tom Aunapuu - tõstesport        

50. Teet Karbus - tõstesport

51. Mati Karbus - tõstesport

52. Martin Metsma - tõstesport      

53. Roomet Väli - tõstesport

54. Leho Pent - tõstesport

55. Karmo Mõtlik - tõstesport

56. Susanna-Ly Ula - tõstesport

57. Caspar Sepp - tõstesport

58. Midro Ellermaa - tõstesport

59. Andre Rae - tõstesport

60. Armas Reisel - tõstesport

61. Maiko Jalast - tõstesport

62. Indrek Tombak - laskesport

Treeneritele, kelle õpilased on edukalt esinenud Eesti meistrivõistlustel 2021. aastal:

1. Reimo Kaasiku - Ambla SK, murdmaasuusatamine/orienteerumine

2. Ahti Uppin - SK Vargamäe, tõstesport

3. Raido Rohi - RR Suusaklubi, murdmaasuusatamine

Endistele Aravete Hooldekodu töötajatele pikaajalise, kohusetundliku ja südamega tehtud töö eest:

1. Malle Innos

2. Helene Lillevälja

3. Ljudmilla Künnapas

4. Karmen Noorveli