Järva valla tänukirjad 2021

Helle Leps - pikaaegse ja pühendunud töö eest Aravete Kultuurimaja perenaisena

Malle Lomp - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu piirkonna kultuuri- ja spordielu korraldamisel

Els Puolokainen - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Aravete Külamuuseumi ja Kurisoo mõisa hooldamisel

Ene Ott - pühendunud ja südamega tehtud töö eest Järva Vallavalitsuses

Aere Pallo - pühendunud ja südamega tehtud töö eest Järva Vallavalitsuses

Jaak Kikas - lastekirjaniku Reinhold Kamseni sünniaastapäeva tähistamise sündmustele kaasa aitamise ning Imavere Põhikoolile osutatud abi ja õpilaste innustamise eest

Seoses Albu kooli 100. sünnipäevaga:

1. Kersti Liivak - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu Põhikooli I kooliastme ja kunstiõpetuse õpetajana ning noortesse rahvatanstupisiku jagajana

2. Elen Pent - pühendunud ja innuka noorte kaasamise, noorte motivatsiooni tõstmise ning kooli traditsioonide hoidmise eest

3. Mare Kabel - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu Põhikooli I kooliastme, kodunduse- ja tööõpetuse õpetajana ning näitemängupisiku jagajana 40 õppeaasta jooksul

4. Valdu Konrad - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu mõisa hooldamisel ning poistele töö- ja tehnoloogia teadmiste jagamisel

5. Küllike Veede - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu Põhikooli õpilaste õigekeele seadjana ja õppimise toetajana

6. Maret Alev - pühendunud ja südamega tehtud töö eest Albu Põhikooli õpilaste toetamisel

7. Kaja Kraav - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu Põhikooli muusika- ja ajalooõpetajana ning rahvamuusika pisiku jagajana 35 õppeaasta jooksul

8. Raili Tamm - pühendunud panuse eest Albu Põhikooli õpilaste loodusteaduste maailma avamisel läbi erinevate huvitavate projektide

9. Merike Kernu - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu Põhikooli kui mõisakooli kodusoojuse hoidmisel

10. Merike Nuiamäe - pikaaegse ja pühendunud panuse eest Albu mõisakooli väärtuste jagajana ning pargi taastaja ja hoidjana

11. Tiia Mänd - pikaaegse ja suure pühendumuse eest Albu Põhikooli noorte liikumisharjumuste kujundajana, kogu koolipere ühtsustunde kujundajana ja kasvatajana ning mõisakooli ruumide kujundajana

Ene Puhmaste - pikaajalise piirkonna (Koigi) kultuurielu hoidmise eest ja seoses 50 aasta täitumisega kultuuritöötjana

Vello Kolnes - elupõlise töö eest kinomehaanikuna ja Järva-Jaani kinomuuseumi 15. sünnipäeva puhul

Lille Tammik - kohusetundliku ja pühendunud lastekaitsealase tegevuse eest Koeru piirkonnas

Ada Nõmmküla - Imavere Kooli ajaraamatu koostamise ning kodulooalaste uurimistööde eest Imavere piirkonnas

Maria Peldes - pikaajalise ja silmapaistva panuse eest ettevõtluse arendamisel ning seoses tema 70. sünnipäevaga

Andy Tilk - pikaajalise Aravete Keskkooli ning koostöise Albu Põhikooli juhtimise eest

Milvi Nõmmik - pikaajalise ning eduka rahvakultuurialase tegevuse eest Imavere piirkonnas

Marko Männik - südamega ja hoolivusega tehtud töö eest

Jüri Leet - suure panuse eest hariduse valdkonnas, Aravete Keskkooli õpetajana ning seoses tema 65 sünnipäevaga

Mille Pullisaar - panuse eest SA Eesti Piimandusmuuseum tegevusse ja seoses 20. tööaasta täitumisega Eesti Piimandusmuuseumis

Arno Kannike - panuse eest Eesti Piimandusmuuseum loomisel ja arendamisel 45 aasta jooksul

Mai Kukk - panuse eest Eesti piimandusajaloo säilitamisel ning raamatu "Eesti Piimandusmuuseum 45" koostamise eest

Kaja Kraav - mitmekülgse tegutsemise eest muusikavaldkonnas ja rahvakultuuri edasi kandmisel

Küllike Veede - kogukonna kultuurielu edendamise ja toetamise ning rahvapärimuse edasi kandmise eest

Ingrid Alt - Järva valla sotsiaal- ja haridusvaldkonnas kiire ennetusliku tegutsemise eest nakkushaiguse COVID 19 levimise piiramisel

Järva-Madise Külaselts MTÜ - aktiivse külaelu eestvedamise ning abi eest A. H. Tammsaare matka korraldamisel

Sportlastele eduka esinemise eest Eesti meistrivõistlustel 2020. aastal:

1. Lishanna Ilves – kergejõustik

2. Johanna Ilves – kergejõustik

3. Aron Ott – murdmaasuusatamine

4. Rico Rohi – murdmaasuusatamine

5. Getrin Raudsepp – murdmaasuusatamine

6. Kaarel Kasper Kõrge – murdmaasuusatami

7. Anni Jalakas – murdmaasuusatamine

8. Laura Lään – rullsuusatamine

9. Mehis Udam – rullsuusatamine, laskesuusatamine

10. Igor Homin - jahipraktikaline laskmine

11. Elvis Homin - jahipraktikaline laskmine

12. Ülo Jammer – rannavõrkpall

13. Aarne Aljamaa – saalivõrkpall

14. Jüri Ellram - saalivõrkpall

15. Brent Bürkland – vabamaadlus

16. Timor Arusaar – vabamaadlus

17. Andri Matrov – vabamaadlus

18. Kennet Künnarpuu – vabamaadlus

19. Marta Pajula – naistemaadlus

20. Ats Pajula – kreeka-rooma maadlus

21. Anu-Liis Raudsepp – naistemaadlus, sumo

22. Eva-Maria Raudsepp – naistemaadlus, sumo

23. Rasmus Peets – sumo

24. Johanna Abilon – sumo

25. Keidy Kaasiku – murdmaasuusatamine, rullsuusatamine, kergejõustik

26. Kaidy Kaasiku – murdmaasuusatamine, rullsuusatamine, kergejõustik

27. Kätlin Piirimäe – kergejõustik

28. Raido Selge – sangpommisport

29. Jesper Männilaan – sangpommisport

30. Kalle Puss – sangpommisport

31. Mehis Rannaveer – sangpommisport

32. Tiia Riis – sangpommisport

33. Emma Kivirand – tõstesport

34. Ave Bombul – tõstesport

35. Roomet Väli – tõstesport

36. Teet Karbus – tõstesport

37. Liisa Babak – tõstesport

38. Tom Aunapuu – tõstesport

39. Susanna Ly Ula – tõstesport

40. Mati Karbus – tõstesport

41. Ain Pent – tõstesport

42. Maiko Jalast – tõstesport

43. Nele Marie Palemos – tõstesport

44. Rebeca Park – tõstesport

45. Caspar Sepp – tõstesport

46. Erki Jalast – tõstesport

47. Robin Kangur – tõstesport

48. Alex Purk – tõstesport

49. Mirko Pärnpuu – tõstesport

50. Leho Pent – tõstesport

51. Lembit Pent – tõstesport

52. Martin Metsma – tõstesport

53. Kaisa Kivirand – tõstesport

54. Armas Reisel – tõstesport

55. Ingela Jalast – tõstesport

56. Daniel Purk – tõstesport

57. Romet Rämson – tõstesport

58. Karmo Mõtlik – tõstesport

59. Mihail Sepp – tõstesport

Koigi Kultuuriselts MTÜ - piirkonna kultuurielu arendamise eest 20 tegevusaasta jooksul

Ene Lõõnik - pikaajalise, kohusetundliku ja pühendunud töö eest Aravete piirkonna raamatukogus