Mida arutati ja otsustati Järva Vallavalitsuse istungil 31. mail?

Otsustati määrata volitaja.

Määrati täisealine isik hooldusteenusele.

Otsustati määrata puudega lapsele teenus ning otsustati selle eest tasuda.

Otsustati suunata isik asendushooldusteenusele.

Otsustati anda arvamus Peetri Põld ja Piim AS keskkonnakompleksloa nr KKL/318294 muutmise taotluse kohta.

Otsustati anda arvamus Neitla II liivakarjääri korrastamistingimuste väljastamise eelnõu kohta.

Otsustati määrata Järva vallas Järva-Jaani alevis Lai tn 1a katastriüksusel (katastritunnus 25501:001:0831) paikneva ehitise omanikule lagunenud ja kasutusest väljalangenud, ümbrust või maastikupilti tunduvalt kahjustava ehitise (vare; Eesti topograafia andmekogu ID 438716) kõrvaldamise tähtpäevaks kuus kuud käesoleva korralduse jõustumisest arvates.

Otsustati kinnitada Järva valla poolt hõivatavate ehitiste hindamise komisjon järgmises koosseisus: komisjoni esimees Triin Tippi - arendus- ja majandusosakonna juhataja; komisjoni liikmed: Valdur Permanson – vallavara peaspetsialist; Heli Aade – ehituse peaspetsialist; Kert Kaasik – ehituse peaspetsialist; Mati Tatrik – maakorralduse peaspetsialist ja Krista Lindermann – ökonomist.

Otsustati lähetada Järva vallavanem Toomas Tammik 07.-09.06.2023 Järva valla sõprusvalda Ilmajoe valda Soomes eesmärgiga arutada koostöölepingu uuendamist ning osaleda Ilmajoe valla kultuurisündmusel.

Otsustati kinnitada enamapakkumise tulemus järgmiselt: kinnistu (registriosa nr 19980050, katastritunnus 25501:001:0839, aadress Järva maakond, Järva vald, Kuksema küla, Vasara) enampakkumise võitja esitatud pakkumine maksumusega 2000 eurot on kõrgeima maksumusega pakkumine.

Anda projekteerimistingimused päikeseelektrijaama ehitusprojekti koostamiseks aadressil Järva vald, Koigi küla, Vaiguranna kinnistule.

Otsustati pikenda valla esindaja AS Järvamaa Haigla nõukogu liikme volitusi.

Kinnitati Järva valla 2022. aasta majandusaasta aruanne.

Vallasekretär Karin Tenisson-Alev andis ülevaate vallavalitsusesse ja volikogusse tulevatest eelnõudest.

Maakorralduse peaspetsialist Mati Tatrik andis ülevaate nõusoleku andmisest keeldumisest katastriüksuse jagamiseks