Järva-Jaani saab uue kohvikupidaja

Järva vald korraldas avaliku kirjaliku enampakkumise Järva-Jaani tehisjärve rannaalale ja seal asuvale rannahoonele rentniku leidmiseks.

Nüüdseks on ka otsitav rentnik leitud. Esmaspäeva (15.05) lõuna ajal vaadati enampakkumise tulemused üle ja selgus, et tähtajaks esitas pakkumuse üks ettevõte- Estland Travel OÜ, kes ka 17.05 vallavalitsuse istungi protokolliga võitjaks kinnitati. Renditasu alghinnaks oli 300 eurot aastas. Estland Travel OÜ tegi pakkumise maksumusega 720 eurot (+km).

Vastavalt pakkumusele on pakkuja eesmärgiks pakkuda Järva-Jaani järve külastajatele puhkamisvõimalusi ja maitseelamusi - nii aktiivseks puhkuseks SUP laudu, vesitrampoliini 3x3 koos turvavarustusega (vestid), kui ka mitteaktiivseks puhkuseks päevitustoole, kümblustünni ja sauna. Söögist-joogist erinevate maitsetega pallijäätist, jäätisekokteile, kohvi, tervislikke võileibu, pirukaid, külma arbuusi, maasikaid, kartulispiraale, külmi karastusjooke. Inimesed saavad tulla järvele, et saada nii hommiku- lõuna kui ka õhtusöögiks kõht täis. Eesmärk on ka müüa bikiine, ujumispükse, päikeseprille, suveniire, Järva-Jaani külmkapimagneteid ning vahendada kohalike inimeste kaupa, mis on rannapuhkuse kontseptsiooniga kooskõlas. Kaasatakse ka sponsoreid, kes tooksid enda logodega kott-toolid terrassile ning madalad lauad, et saaks ka kohapeal mugavalt tooteid tarbida. Lisaks mängitakse suvist muusikat kuni öörahuni. Laenutatakse võrkpalle, rannareketeid, sulgpallireketeid, et inimestel jätkuks Järva-Jaani järvel tegevust ning oleks võimalik terve päev veeta järve ääres ilma midagi kodunt kaasa võtmata. Võimaldatakse peale sularahamaksete ka kaardimaksed.

Kohvikupidaja teenuse pakkumiseks sõlmitakse leping kolmeks aastaks alates 01.06.2023.