Järva Vallavalitsus

Aadress: Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järva maakond

Telefon: 386337753413625

E-postinfo@jarva.ee

Registrikood: 77000335

  • Coop Pank EE244204278614637503
  • SEB Pank EE211010702000622006
  • Swedbank EE222200001120105842
  • LHV Pank EE557700771005278399
  • Tehingupartneri kood 216101
  • Järva Vallavalitsus võtab vastu ainult masinloetavaid arveid. Rohkem infot leiad SIIT

 

  • Vallavalitsus avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-14.00 Lõuna: 12.00-12.30

 

Juhid

Ametikoht

Ametniku nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Toomas Tammik

puhkus: 27.06-15.07.202201.08-19.08.2022 (asendaja Alari Teppan)

53071685

Toomas.Tammik@jarva.ee

Abivallavanem (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Tiina Oraste

puhkus: 18.07-05.08.2022 (18.07-31.07.2022 asendaja Toomas Tammik)

5053525

Tiina.Oraste@jarva.ee

 

Vallakantselei

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Vallasekretär

Karin Tenisson-Alev

puhkus: 18.07-12.08.2022 (asendaja Kristi Laane)

53040980

Karin.Tenisson-Alev@jarva.ee

 

Õigusnõunik

Kristi Laane

puhkus: 27.06-15.07.2022 (asendaja Karin Tenisson-Alev)

5212482

Kristi.Laane@jarva.ee

 

Vallasekretäri abi, andmekaitse spetsialisti ülesannete täitmine

Jaanika Aava

puhkus: 04.07-29.07.2022

5052932

Jaanika.Aava@jarva.ee

 

Personalispetsialist

Tea Loodis

puhkus: 04.07-22.07.2022

53437580

Tea.Loodis@jarva.ee

Kantseleiteenused (elukoha ja sünni registreerimise toimingud): Aravete teeninduskeskuses

Sekretär (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Inga Riik

puhkus: 04.07-17.07.2022 (asendaja Ilme Kukk)

386337753413625

Inga.Riik@jarva.ee

 

Sekretär

Anne Uus

puhkus: 18.07-05.08.2022

56833620

Anne.Uus@jarva.ee

Vastuvõtt: Imavere teeninduskeskuses T, N, Koigi teeninduskeskuses E, K, R

Sekretär (Koeru teeninduskeskus)

Elle Saks

puhkus: 11.07-05.08.2022

384630053478666

Elle.Saks@jarva.ee

 

Tehniline spetsialist

Ilme Kukk

puhkus: 18.07-31.07.2022

53436326

Ilme.Kukk@jarva.ee

 

 

Vallavanema otsealluvuses, struktuuriüksuseta

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Avalike suhete peaspetsialist

Arnika Tegelmann

puhkus: 06.07-08.07.2022, 13.07-26.07.2022

5175929

Arnika.Tegelmann@jarva.ee

 

Meediaspetsialist

 

 

 

 

Piirkonnajuht (Albu-Ambla)

Kuldar Tammik

5533988

Kuldar.Tammik@jarva.ee

 

Piirkonnajuht (Imavere-Koigi)

Kaido Krause

puhkus: 27.06-10.07.202225.07-07.08.2022 (asendaja Alari Teppan)

55514966

Kaido.Krause@jarva.ee

Vastuvõtt Imavere teeninduskeskuses T, N 8.00-17.00 etteregistreerimisel

Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda)

Veiko Kurim

puhkus: 25.07-14.08.2022 (asendaja Kuldar Tammik)

53070895

Veiko.Kurim@jarva.ee

 

Piirkonnajuht (Koeru)

Alari Teppan

53025975

Alari.Teppan@jarva.ee

 

 

Finantsosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht

Aime Roosioja

puhkus: 11.07-24.07.2022 (asendaja Kaja Reinberg)

53447843 Aime.Roosioja@jarva.ee  
Pearaamatupidaja (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Kaja Reinberg

puhkus: 04.07-08.07.2022 (asendaja Aime Roosioja)

53002116 Kaja.Reinberg@jarva.ee  
Ökonomist (Koeru teeninduskeskus)

Krista Lindermann

puhkus: 11.07-24.07.2022

5135264 Krista.Lindermann@jarva.ee  
Vanemraamatupidaja (Koigi teeninduskeskus)

Maire Sõrmus

puhkus: 13.07-26.07.2022

5057204 Maire.Sormus@jarva.ee  
Raamatupidaja

Marje Veedler

puhkus: 11.07-21.07.2022

5136769 Marje.Veedler@jarva.ee  
Raamatupidaja (Aravete teeninduskeskus)

Külli Taalkis

puhkus: 11.07-24.07.2022

5173459 Kylli.Taalkis@jarva.ee  
Raamatupidaja (Imavere teeninduskeskus)

Liisi Saar

puhkus: 11.07-24.07.2022

5066189 Liisi.Saar@jarva.ee  

 

Sotsiaalosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juhataja

Katre Mägi

puhkus: 11.07-29.07.2022 (asendaja Gerli Soondra)

53473327 Katre.Magi@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel

Sotsiaaltöö peaspetsialist (Imavere, Järva-Jaani ja Koigi piirkond)

Gerli Soondra

puhkus: 27.06-10.07.2022 (asendaja Katre Mägi)

58228027 Gerli.Soondra@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel. Imavere, Järva-Jaani ja Koigi piirkond

Laste ja perede heaolu peaspetsialist (vanemliku hoolitsuseta, abivajavad ja hädaohus olevad lapsed ja puudega lastega pered)

Eneken Savi

53292756 Eneken.Savi@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel. Imavere, Kareda ja Koigi piirkond

Sotsiaaltöö spetsialist (Albu ja Ambla piirkond)

Natalia Medvedeva

puhkus: 18.07-31.07.2022 (asendaja Brigita Palmi)

5127480 Natalia.Medvedeva@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu ja Ambla piirkond

Sotsiaaltöö spetsialist (Kareda ja Koeru piirkond)

Brigita Palmi

puhkus: 20.06-05.07.2022 (asendaja Natalia Medvedeva)

55593686 Brigita.Palmi@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel. Kareda ja Koeru piirkond

Sotsiaaltöö spetsialist (juhtumikorraldaja)

Andra Turro

puhkus: 11.07-24.07.2022 (asendaja Gerli Soondra)

53334116 Andra.Turro@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel

Laste ja perede heaolu spetsialist

Raili Ambos

puhkus: 20.06-10.07.2022 (asendaja Eneken Savi)

5105608 Raili.Ambos@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu, Ambla ja Järva-Jaani piirkond

Laste ja perede heaolu spetsialist (Koeru piirkond)

Inge Jasner

puhkus: 11.07-31.07.2022 (asendaja Eneken Savi)

5223186 Inge.Jasner@jarva.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel. Koeru piirkond

 

Abivallavanema otsealluvuses, struktuuriüksuseta

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Hariduse peaspetsialist

Anneli Eesmaa

puhkus: 11.07-09.08.2022

53061650 Anneli.Eesmaa@jarva.ee  
Kultuuri-, spordi- ja noorsootöö spetsialist

Ülle Müller

puhkus: 11.07-31.07.2022

5152775 Ylle.Myller@jarva.ee  

 

Arendus-, ehitus- ja planeeringuosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Arendus-, ehitus- ja planeeringuosakonna juhataja

Teele Kukk

puhkus: 27.06-17.07.2022

5218843 Teele.Kukk@jarva.ee  
Arenduse peaspetsialist

Triin Tippi

puhkus: 18.07-05.08.2022 (asendaja Teele Kukk)

5207938 Triin.Tippi@jarva.ee  
Ehituse ja planeeringute peaspetsialist Kert Kaasik

59057970

Kert.Kaasik@jarva.ee

 
Ehituse peaspetsialist

Heli Aade

puhkus: 27.06-17.07.2022 (asendaja Kert Kaasik)

53013480 Heli.Aade@jarva.ee  
Maakorralduse peaspetsialist

Mati Tatrik

puhkus: 27.06-15.07.2022 (asendaja Mari Maltis)

5109734 Mati.Tatrik@jarva.ee  
Maakorralduse spetsialist

Mari Maltis

puhkus: 11.07-05.08.2022 (asendaja Mati Tatrik)

 

5170361 Mari.Maltis@jarva.ee  
Järelevalvespetsialist

Jessy Kirsipuu

53309385 Jessy.Kirsipuu@jarva.ee  

Majandusosakond (Koeru teeninduskeskus)

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusosakonna juhataja

Meelis Kivi

puhkus: 18.07-31.07.2022 (asendaja Toomas Tammik)

5070144 Meelis.Kivi@jarva.ee  
Keskkonna peaspetsialist

Triin Tõnisson

puhkus: 11.07-07.08.2022 (asendaja Marko Mitt)

53071790 Triin.Tonisson@jarva.ee  
Maastiku- ja heakorraspetsialist

Marko Mitt

puhkus: 27.06-10.07.2022 (asendaja Triin Tõnisson)

51920267 Marko.Mitt@jarva.ee  
Vallavara spetsialist

Valdur Permanson

5127569 Valdur.Permanson@jarva.ee  
Teede spetsialist

Helle Salum

puhkus: 18.07-30.07.2022

53070303 Helle.Salum@jarva.ee  
Haldusspetsialist

Villu Teder

53071980 Villu.Teder@jarva.ee