Järva vald müüb enampakkumisel kinnistu

Järva vald müüb enampakkumisel kinnistu (registriosa nr 6050550, katastritunnus 25501:001:1445, aadress Järva maakond, Järva vald, Päinurme küla, Kuuse tn 3, pindala 3686  m², tootmismaa).

Tulevikus kehtestatavas Järva valla üldplaneeringus on kinnistu planeeritud juhtotstarve segahoonestusega maa-ala.

Enampakkumise tähtaeg on 21.08.2024

• Kinnistul asub katlamaja (ehitisregistrikood 107017976) ja haljasala. Energiamärgis puudub. Katlamaja tehnopaigaldised, pinnakatted, avatäited on lagunenud. Katus laseb läbi sademevett.
  • Kinnistul on olemas ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni liitumispunktid. Kinnistu veetorud on alates liitumispunktist katki külmunud. Kinnistu kanalisatsioonitorude seisund alates liitumispunktist on teadmata. Katlamajas asuvad vallasasjad, kaugküttekatel ja kütusemahuti milles on kütteõli jäägid.
  • Kinnistul on kehtiv elektri võrguleping. Soojusvarustus puudub.
  • Kinnistul asuvad AS Paide Vesi ühisveevärgi ja -kanalisatsioonitorustikud ja Elektrilevi OÜ elektriõhuliinid.
  • Naabrid ümberringi, ümbruses üksikelamud, korterelamud, teed on heas seisukorras, kinnistule on juurdepääs avalikult kasutatavalt teelt.
  • Asukoht 30 km kaugusel Paidest ja 24 km kaugusel Põltsamaast. Päinurme külas on pood, raamatukogu, rahvamaja, hooldekodu. Toimiv bussiühendus (Paide ja Põltsamaa).

Pakkumisi saab esitada enampakkumisele internetiportaalis Osta.ee vastavalt Osta.ee kasutustingimustele.

Link enampakkumisele www.osta.ee/213127655