Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juhataja
Sotsiaaltöö peaspetsialist (Imavere, Järva-Jaani ja Koigi piirkond), sotsiaalosakonna juhataja asendaja Gerli Soondra 58228027 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Imavere, Järva-Jaani ja Koigi piirkond
Laste ja perede heaolu peaspetsialist (Albu, Ambla ja Järva-Jaani piikond) Raili Ambos 5105608 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu, Ambla ja Järva-Jaani piirkond
Sotsiaaltöö spetsialist (Albu ja Ambla piirkond) Natalia Medvedeva 5127480 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu ja Ambla piirkond
Sotsiaaltöö spetsialist (Kareda ja Koeru piirkond) Vastuvõtt etteregistreerimisel. Kareda ja Koeru piirkond
Eestkostespetsialist Anna-Liisa Russki 53334116 Vastuvõtt etteregistreerimisel
Laste ja perede heaolu spetsialist (Imavere, Kareda ja Koigi piirkond) Vastuvõtt etteregistreerimisel. Imavere, Kareda ja Koigi piirkond
Laste ja perede heaolu spetsialist (Koeru piirkond) Inge Jasner 5223186 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Koeru piirkond
Lasteabi telefon 116111 (ööpäevaringne, tasuta)

Koduhooldustöötajad

Kätrin Lepik

514 0701

Katrin.Lepik@jarva.ee

Albu ja Ambla piirkond

Jana Kollom

5387 4434

Jana.Kollom@jarva.ee

Ambla piirkond

Inga Väli

5621 1759

Inga.Vali@jarva.ee

Imavere piirkond

Kaidi Okas

5561 7625

Kaidi.Okas@jarva.ee

Imavere piirkond

Maire Bluum

518 7258

Maire.Bluum@jarva.ee

Järva-Jaani piirkond

Tiiu Allika

5381 9198

Tiiu.Allika@jarva.ee

Kareda piirkond

Eili Tatrik

5302 0372

Eili.Tatrik@jarva.ee

Koeru piirkond