Järva valla tänukiri

Ettepaneku Järva valla tänukirja saamiseks tuleb täita taotlusvorm, kus on vaja ära märkida, millist tunnustusavaldust taotletakse, tunnustusavalduse kandidaadi olulised andmed ja põhjendus, miks kandidaat võiks saada taotletava tunnustuse.Taotluse Järva valla tänukirja andmiseks saab esitada igal ajal.

Järva valla tänukiri on Järva valla autasu, mis antakse üksikisikule, juriidilisele isikule, isikute grupile või kollektiivile valla poolse tänuavaldusena. 

Järva valla tänukirja tunnustusavaldusele saab taotleja esitada mitme isiku kandidatuuri.

Järva valla tänukirjad 2022

Helja Must  – kohusetundliku ja pühendunud töö eest Imavere Päevakeskuse juhina

Järva-Jaani Vabatahtliku Päästekomando liikmetele seoses aktiivse ja tulemusliku tegutsemisega ennetustööl, päästesündmustele reageerimisel ja kogukonna turvalisuse tagamisel ning seoses Järva-Jaani Vabatahtliku Päästekomando 20. sünnipäevaga:

1. Martin Põvvat

2. Alli Pedius

3. Rando Suve

Anne-Ly Pihlak – pikaajalise, viljaka ja südamega tehtud töö eest Koeru piirkonnas tantsujuhina ning seoses segarahvatantsurühma Karap 30. sünnipäevaga

Ly Vihtol – pikaajalise, kohusetundliku ja südamega tehtud töö eest ning seoses 50 aasta täitumisega Koeru piirkonna raamatukoguhoidjana

Kultuurivaldkonna tegijatele:

1. Ülle Vaas – 30 aastat hoole ja armastusega Järva-Jaani piirkonnas kultuurivankri vedamise ja maakondlikele ning vabariiklikele sündmustele kaasa aitamise eest

2. Reelika Räim – A. H. Tammsaare muuseum Vargamäel eduka juhtimise, uute projektide algatamise ja esimese Eesti kirjanduse pidunädala korraldamise eest Järva vallas

3. Age-Li Liivak – Järva valla A. H. Tammsaare kirjanduspreemia pikaajalise alalhoidmise ning järjepidevuse kandmise eest seoses kirjanduspreemia andmise 45 aastapäevaga

4. Lilian ja Martin Bristol – pühendunud ja meisterliku tegutsemise eest Esna Galerii arendamisel

Sportlastele eduka esinemise eest Eesti meistrivõistlustel 2021. aastal:

1. Kerdo Lepasepp - discgolf

2. Tarmo Vilipõld - discgolf

3. Anete Bollverk - ujumine

4. Stella-Maria Link - saalihoki

5. Melani Arusalu - saalihoki

6. Andri Matrov - kuulitõuge

7. Lishanna Ilves - kaugushüpe      

8. Kätlin Piirimäe - kuulitõuge

9. Keidy Kaasiku - murdmaasuusatamine 

10. Kaidy Kaasiku - murdmaasuusatamine

11. Kerto Kaasiku - suusaorienteerumine 

12. Raiko Alliksaar - suusaorienteerumine

13. Kaarel Kasper Kõrge - murdmaasuusatamine, rullsuusatamine

14. Rico Rohi - murdmaasuusatamine        

15. Mehis Udam - murdmaasuusatamine, laskesuusatamine (suvebiathlon), laskesuusatamine, suusaorienteerumine

16. Maanus Udam - suusaorienteerumine, laskesuusatamine

17. Laura Lään - murdmaasuusatamine    

18. Õnnela Rodendau - rullsuusatamine

19. Karl Kirsimets - vabamaadlus, sumo

20. Rasmus Peets - vabamaadlus, sumo     

21. Uku Nugis - sumo

22. Matthias Maasikpalu - sumo   

23. Stella Lääne - sumo

24. Mirtel Lees - sumo

25. Marii Kutsar - sumo

26. Johanna Abilon - sumo 

27. Brent Bürkland - vabamaadlus

28. Kennet Künnarpuu - vabamaadlus

29. Eva-Maria Raudsepp - sumo, naistemaadlus  

30. Anu-Liis Raudsepp - naistemaadlus    

31. Marta Pajula - rannamaadlus, naistemaadlus  

32. Ats Pajula - rannamaadlus, kreeka - rooma maadlus, vabamaadlus

33. Taavi Tikerpalu - vabamaadlus

34. Jakob Tikerpalu - võimlemine

35. Igor Homin - jahipraktikaline laskmine

36. Emma Kivirand - tõstesport                 

37. Ave Bombul - tõstesport

38. Kaisa Kivirand - tõstesport      

39. Daniel Purk - tõstesport

40. Erki Jalast - tõstesport  

41. Alex Purk - tõstesport   

42. Kait Viks - tõstesport     

43. Robin Kangur - tõstesport

44. Rebeca Park - tõstesport

45. Carolin Jalast - tõstesport         

46. Liisa Babak - tõstesport

47. Nele Marie Palemos - tõstesport          

48. Inger Iris Prants - tõstesport    

49. Tom Aunapuu - tõstesport        

50. Teet Karbus - tõstesport

51. Mati Karbus - tõstesport

52. Martin Metsma - tõstesport      

53. Roomet Väli - tõstesport

54. Leho Pent - tõstesport

55. Karmo Mõtlik - tõstesport

56. Susanna-Ly Ula - tõstesport

57. Caspar Sepp - tõstesport

58. Midro Ellermaa - tõstesport

59. Andre Rae - tõstesport

60. Armas Reisel - tõstesport

61. Maiko Jalast - tõstesport

62. Indrek Tombak - laskesport

Treeneritele, kelle õpilased on edukalt esinenud Eesti meistrivõistlustel 2021. aastal:

1. Reimo Kaasiku - Ambla SK, murdmaasuusatamine/orienteerumine

2. Ahti Uppin - SK Vargamäe, tõstesport

3. Raido Rohi - RR Suusaklubi, murdmaasuusatamine

Endistele Aravete Hooldekodu töötajatele pikaajalise, kohusetundliku ja südamega tehtud töö eest:

1. Malle Innos

2. Helene Lillevälja

3. Ljudmilla Künnapas

4. Karmen Noorveli